Харків отримав мобільні кейси для надання адмінпослуг на дому (фото)

Фото: city.kharkov.ua

Кейси від німецької компанії використовуватимуться для надання найбільш затребуваних адмінпослуг маломобільним групам населення вдома.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби Харківської міськради.

Церемонія вручення мобільних офісів для надання адміністративних послуг у територіальних громадах України відбулася сьогодні, 18 квітня, в Дніпрі.

Від Німецької федеральної компанії «GIZ» Харківській міській раді були вручені два кейси. У комплект входять ноутбук, принтер, сканер, зарядний пристрій, модем, пристрої для аудіо- та відеофіксації. Ці кейси використовуватимуться для надання найбільш затребуваних адмінпослуг маломобільним групам населення вдома.

Фото: city.kharkov.ua

Як повідомила директор Департаменту адміністративних послуг та споживчого ринку Вікторія Китайгородська, право на отримання послуг вдома отримають особи з інвалідністю першої групи, а також ті, хто досяг 80-річного віку. Крім того, адміністратори приїжджатимуть до людей, які отримують соціальну послугу догляду вдома від територіальних центрів.

«Заявнику потрібно буде або подати заявку на послугу телефоном, або його родичі можуть прийти до нас в центр і залишити заявку, показавши підтверджуючі документи. Послуга надаватиметься по середах, з 9 до 18 години. Адміністраторів супроводжуватиме охоронець», – повідомила Вікторія Китайгородська.

За її словами, планується, що мобільні офіси почнуть працювати наприкінці травня.