У ХНУ імені Каразіна ввели обмежувальні заходи через спалах кору

Фото: ФотоКто

У Харківському національному університеті імені Каразіна в зв’язку зі спалахом кору введені обмежувальні протиепідемічні заходи.

Про це йдеться в підписаному адміністрацією ХНУ наказі “Про обмежувальні протиепідемічні заходи”.

“З метою запобігання подальшого розповсюдження інфекційного захворювання наказую довести до відома працівників та осіб, що навчаються, інформацію (…) щодо виявлення випадків захворювання на кір у працівників і студентів університету. З 15 квітня 2019 року обмежити проведення культурно-масових заходів в університеті на період обмежувальних протиепідемічних заходів”, – сказано в наказі.

Також керівництво університету наголошує, що працівникам і особам, які навчаються, у випадку погіршення стану здоров’я необхідно звертатися до пункту Міської студентської лікарні, що розміщується у головному корпусі ХНУ імені В. Н. Каразіна на площі Свободи, 4.

Крім цього, викладачів вишу закликають інформувати студентів про необхідність і можливість профілактики захворювання на кір. У середу, 17 квітня, відбудеться загальноуніверситетська кураторська година “Профілактика захворюваності на кір”.

Також адміністрація зобов’язує відповідні служби забезпечити проведення частого вологого прибирання та провітрювання приміщень.

В університеті буде визначене коло осіб, які контактували з хворими. Ці особи будуть оглянуті лікарем, буде встановлена наявність чи відсутність у них профілактичних щеплень.

Як повідомляв Харків Times, в період з 8 по 12 квітня в в гуртожитку університету Каразіна зафіксували спалах кору. Там захворіли 7 осіб.

Ситуацію із захворюваністю на кір в Харківській області медики оцінюють, як неблагополучну. З початку року станом на 10 квітня в регіоні на кір захворіли 1863 людини. Медики вважають, що це високий рівень захворюваності на кір.