Юні самбісти з Харкова взяли золото, срібло і бронзу на чемпіонаті Європи

Харківські самбісти здобули медалі чемпіонату Європи серед юніорів, який пройшов з 12 по 14 квітня на Кіпрі.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби Харківської міськради.

Харків’янин Роман Труш став володарем золотої медалі серед спортсменів до 18 років у ваговій категорії до 65 кг, перемігши у фіналі суперника з Білорусі.

У змаганнях серед юніорок (спортсмени до 20 років) у вазі до 60 кг «золото» здобула харків’янка Владислава Нецвіт, яка у фіналі здолала суперницю з Голландії.

Срібні медалі чемпіонату завоювали Артур Мартіросян (юніори, вагова категорія до 62 кг), Мар’яна Михайлова (юніорки, вагова категорія до 64 кг) та Анастасія Безатосна (юніорки, вагова до 52 кг).

Бронзовими призерами стали Максим Казначеєв (юнаки, до 48 кг), Ярослав Книш (юніори, понад 100 кг), Євген Вегера (юніори, до 100 кг), Анастасія Безотосна (юніорки, більше 80 кг).

Загалом збірна України отримала 6 золотих, 8 срібних і 15 бронзових нагород і посіла друге загальнокомандне місце серед юніорок, а також треті місця серед дівчат та юніорів.