У дитсадку-яслах на Зміївщині отруїлося 10 дітей

Фото: Українські Новини

З дитячого садка в Зміївському районі з харчовою інфекцією госпіталізовано 8 дітей, ще 2 – на амбулаторному лікуванні.

Про це повідомляє Державна установа “Харківський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України.

У період з 12.04.2019 по 13.04.2019 серед дітей Слобожанського дошкільного навчального закладу (ясла-садок) №3 Комсомольської селищної ради Зміївського району зареєстровано 10 випадків інфекційних захворювань.

До інфекційного відділення Комунального некомерційного підприємства «Слобожанська районна лікарня» Зміївської районної ради госпіталізовано 8 захворілих, 2 дитини знаходиться на амбулаторному лікуванні. Всім захворілим встановлено попередній діагноз харчова токсикоінфекція.

З метою встановлення факторів передачі та джерела ймовірного інфікування 12.04.2019 фахівцями ДУ «Харківський ОЛЦ МОЗ України» проведено епідеміологічне розслідування, у ході якого обстежені контактні особи, відібрані зразки харчових продуктів, води, змивів з об’єктів зовнішнього середовища.

Проведена заключна дезінфекція у приміщеннях закладу та організовані заходи з поточної дезінфекції. За контактними встановлено щоденне медичне спостереження.

Протиепідемічні заходи тривають.

Як повідомила журналістам представник обладміністрації, «в районній лікарні перебуває 6 дітей. Стан їх нормальний. Діагноз їм поки не поставили, взяли аналізи, спостерігають».