В одному з районів Харкова ввели карантин через скажену лисицю

Фото: city.kharkov.ua

Сказ виявлено у дикої лисиці, яка забігла на подвір’я одного з приватних будинків по вул. Підгірній в Холодногірському районі.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби Харківської міськради, що посилається на Управління безпеки харчових продуктів і ветеринарної медицини в м. Харкові Головного управління Держпродспоживслужби в Харківській області.

Лисицю виявив чоловік у дворі свого будинку. Тварина поводилася підозріло, на сторожових собак не реагувала. Чоловік намагався вигнати лисицю з двору, але при спробі вилову вона померла. При цьому тварина встигла подряпати чоловіка, і він звернувся по медичну допомогу. Зараз потерпілий знаходяться на стаціонарному лікуванні у Міській клінічній лікарні №2 ім. О. О. Шалімова.

Проведені лабораторні дослідження підтвердили у лисиці сказ.

Згідно з рішенням Державної надзвичайної протиепізоотичної комісії при Харківській міській раді, з 10 квітня встановлені карантинні обмеження в частині Холодногірського району, обмеженій Окружною дорогою, залізничним полотном, вул. Підгірною, вул. Удмуртською, вул. Балтійською, вул. Лісовою. Проводяться заходи з метою ліквідації осередку сказу.

Як повідомляв Харків Times , в січні цього року у Мерефі оголосили карантин через скажену лисицю. Тіло тварини 16 січня знайшов на власному подвір’ї мешканець міста Мерефа Харківського району області.