Кернес про скандальну сесію міськради: злим харків’янам треба бути добрішими

Скриншот: TriolanLive / YouTube

Харківській міський голова Геннадій Кернес прокоментував сьогоднішню сесію міськради, на яку викликали поліцію і тричі оголошували перерву. За словами мера Харкова, кілька десятків так званих «злих харків’ян» спробували зірвати сесію міської ради.

Про це Геннадій Кернес повідомив на своїй сторінці в Facebook.

“І в мегафон кричали, і квакали без нього, і поліцію викликали, і терактом в натовпі погрожували. Але Харківська міська рада спокійно, не звертаючи на них уваги, робила свою справу – приймала рішення, спрямовані на поліпшення життя в нашому улюбленому місті”, – йдеться в повідомленні.

За словами Геннадія Кернеса, крикунів-нероб можна перемогти тільки одним чином – не звертати на них уваги і робити свою справу.

“Питання на 20-му, зрозумівши, що нічого вони проти злагодженої команди депутатів зробити не можуть, крикуни-розбишаки та інші нечисленні «злі харків’яни» забралися із залу. А міськрада продовжила свою роботу на творення”, – написав мер Харкова, – Кучці «розлючених харків’ян» можу сказати одне – добрішими бути треба “.

Як повідомляв Харків Times, сесія Харківської міської ради сьогодні, 27 лютого, почалася зі скандалу. До зали пройшли активісти, що виступають за скасування підвищення тарифів на проїзд в міському електротранспорті і метро. Вони вимагали скасувати вже припинене судом рішення міськради про підвищення.

Але незважаючи на вимоги, депутати проголосували за підвищення тарифів на проїзд в міському електротранспорті. Мер Харкова назвав “шумно-буйними дебілами” активістів, що перебували в сесійній залі.. Одного з активістів, колишнього депутата Харківської міськради Дмитра Маринина назвав “негідником” і “кнопкою”.

Нагадаємо, Окружний адміністративний суд 19 лютого припинив дію рішень виконавчого комітету Харківської міської ради про підвищення тарифів на проїзд в метрополітені та наземному електротранспорті.

6 лютого виконавчий комітет Харківської міськради підвищив тариф на послугу з перевезення пасажирів метрополітеном до 8 гривень, в тролейбусах і трамваях до 6 гривень. Нові тарифи вступають в силу з 7 лютого.

Діяли до цього рішення тарифи протрималися менше року. Минулого разу міськвиконком підвищив вартість проїзду з 29 квітня 2018 року: в метро – на 25%, або на 1 гривню до 5 гривень, і в міських трамваях і тролейбусах – на 33%, або на 1 гривню до 4 гривень. Перед цим тарифи на проїзд в міському електротранспорті Харкова підвищували в березні 2017 року.

15 лютого представники Харківського антикорупційного центру Дмитро Булах та Ігор Черняк звернулися до суду з позовами про визнання недійсними рішень про підвищення вартості проїзду в міському електротранспорті.

Прокуратура почала кримінальне провадження за фактом невиконання рішення суду Харківською міськрадою. Слідчі внесли до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості по ч. 2 ст. 382 КК України (умисне невиконання судового рішення посадовими особами).