Харківські тхеквондисти вибороли нагороди на турнірі в Туреччині

Харківські спортсмени завоювали нагороди на міжнародному турнірі з тхеквондо WTF «Turkish Open 2019», який проходив з 13 по 17 лютого в Туреччині.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі прокуратури області.

У змаганнях серед чоловіків харків’янин Костянтин Костеневич посів 2-е місце у ваговій категорії до 74 кг. На шляху до фіналу він переміг суперника з Туреччини, спортсмена з Азербайджану, ще одного турецького тхеквондиста, представників Казахстану, але в фіналі поступився срібному призеру чемпіонату світу, спортсмену з Узбекистану Микиті Рафаловичу.

Серед юніорок у ваговій категорії до 59 кг бронзову медаль завоювала харків’янка Віра Процветаева, яка здолала двох суперниць з Туреччини, але в півфіналі поступилася ще одній турецькій спортсменці.

Всього на турнірі в Туреччині українські тхеквондистів вибороли 3 срібні та 3 бронзові медалі.