Міськвиконком вирішив боротися з нелегальними оголошеннями за допомогою автодозвону

Фото: www.city.kharkov.ua

З оголошеннями, розміщеними у невстановлених для цього місцях на вулицях міста Харкова, боротимуться за допомогою автоматичного телефонного додзвону.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби Харківської міськради.

Відповідне рішення було прийняте сьогодні, 17 січня, на засіданні виконавчого комітету Харківської міської ради, який затвердив Порядок здійснення заходів щодо недопущення розміщення на об’єктах благоустрою оголошень та інших інформаційних матеріалів у місцях, не відведених для цього.

Як пояснила заступник директора Департаменту комунального господарства Евеліна Станкус, нелегальні оголошення забруднюють вулиці міста та елементи благоустрою, погіршують архітектурний вигляд будівель. Тепер інспекція з благоустрою та екології зможе ефективно боротися з цим явищем.

“Замість того, щоб використовувати для своїх цілей інтернет, газети, телебачення, люди безкоштовно вішають свої оголошення на стовпи, на будівлі, на двері. Звичайно, це суперечить Правилам благоустрою міста. Щоб зняти ці оголошення або інформаційні матеріали, нам доводиться задіювати спецтранспорт, залучати своїх співробітників, використовувати фарбу та інші матеріали”, – зазначила Евеліна Станкус.

Тепер же, за її словами, номери телефонів, зазначені в цих оголошеннях, вноситимуться в спеціальну програму автододзвону. Впродовж дня людям, які розмістили нелегальні оголошення, надходитимуть дзвінки з записаним зверненням. У ньому буде пропонуватися прибрати свої рекламні матеріали і з’явитися в інспекцію з благоустрою для складання адміністративного протоколу.

“Таким чином, людина або з’явиться до нас, або на її номер здійснюватиметься постійний автододзвон, блокуючи тим самим телефон. Думаю, поступово ми прийдемо до того, що люди просто припинять розміщувати оголошення у невстановлених місцях”, – повідомила заступник директора департаменту.