ООН та Євросоюз заохочують створення ОСББ на Харківащині

Розпочато онлайн-реєстрацію у новому проекті ПРООН/ЄС на Харківщині у новому дворічному проекті Європейського Союзу та Програми розвитку ООН (ПРООН) «Об’єднання співвласників будинків для впровадження сталих енергоефективних рішень».

Про це повідомляє прес-служба Харківської обласної ради.

“Метою проекту є стимулювання та підтримка процесу створення об’єднань співвласників багатоквартирних будинків. Так, щонайменше 200 нових ОСББ буде створено та загалом близько 400 ОСББ пройдуть навчання з управління енергоефективними проектами у Харківській області”, – йдеться у повідомленні.

Протягом двох років проект буде проводити інформаційну кампанію на національному, обласному та місцевому рівнях з метою проінформувати широку громадськість та місцеві громади щодо нового законодавства у сфері енергоефективності, програм Фонду енергоефективності та механізмів фінансування, які він пропонує.

Також проект проведе серію групових консультацій для ініціативних груп, які мають намір створити ОСББ та вже створених ОСББ, з питань пошуку й отримання фінансування для ініціатив з покращення стану будинків.

Щоб стати партнерами проекту, необхідно зареєструватися як діюче ОСББ або ініціативна група, що має намір створити ОСББ чи житлово-будівельний кооператив, мета якого у майбутньому – перереєстрація на ОСББ.

Як раніше повідомляв ХарківTimes, Європейський банк реконструкції та розвитку та Європейський інвестиційний банк надають Харкову кредитні лінії по 160 млн. євро кожен на будівництво метро.

Підписуйтесь на новини Харків Times в Facebook, Telegram и Twitter!