Уночі російські війська атакували безпілотниками Солоницівську громаду Харківського району. Під удар потрапили дві автозаправні станції. На одній із них виникла пожежа, інша зазнала пошкоджень.
Про це Харків Times повідомили у ДСНС.
На території однієї автозаправної станції внаслідок удару було зруйновано будівлю, виникла пожежа площею 400 кв. м та пошкоджено 10 одиниць техніки.
На іншій АЗС пошкоджено будівлю операторської. Пожежі після влучання не виникло.
За попередніми даними, внаслідок російської атаки постраждалих немає.