21-річного юнака на Харківщині підозрюють у розбещенні 14-річного хлопчика (фото)

На Харківщині затриманий 21-річний мешканець міста Мерефа, уродженець Харкова, якого підозрюють у розбещенні 14-річного хлопчика та виготовленні дитячої порнографії.

Про це Харків Times повідомили у Харківській обласній прокуратурі та прес-службі Нацполіції Харківщини.

Хлопчика ненабагато старший вірогідний злочинець «упіймав» на мрії мати невеличкий мотоцикл – пітбайк. Про цю мрію він сам розповів старшому товаришу.

«Перебуваючи вдома наодинці з хлопцем, господар вирішив скористатися його довірою. Так, він зайшов на сайт із продажу мототехніки та показав дитині, що нібито придбав для нього бажаний транспортний засіб, імітувавши оплату», – встановили правоохоронці.

Ну, а потім старший товариш зажадав оплати за свій подарунок і змусив його «до дій сексуального характеру».

Про те, що трапилось, підліток розповів своїй старшій сестрі, а вона звернулася до правоохоронців.

А під час проведеного поліцією обшуку в підозрюваного на телефоні було виявлено «понад 130 фото- та відеофайлів із дитячою порнографією».

У ході розслідування поліція встановила, що підозрюваний «для комунікації з дітьми віком від 8 до 14 років, входження в довіру та ведення листування активно використовував цифрові канали і проводив багато часу на дитячому майданчику поблизу свого дому, входив в довіру до дітей».

«Зафіксовано факти періодичного відвідування фігурантом разом із дітьми малолюдних та занедбаних місць (чагарників, покинутих нежитлових будівель)», – встановили поліціянти.

Юнакові вже повідомили про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України: ч. 1 ст. 301-1 (одержання доступу до дитячої порнографії, її придбання, зберігання, ввезення, перевезення чи інше переміщення, виготовлення, збут і розповсюдження) та ч. 2 ст. 155 (вчинення дій сексуального характеру з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку).

Наразі призначена мистецтвознавча експертиза вилучених матеріалів та планується проведення комп’ютерно-технічної експертизи «для виявлення та відновлення видалених файлів дитячої порнографії».

На суд підозрюваний чекатиме за ґратами.

Як повідомляв Харків Times, у квітні цього року суд на Харківщині визнав 27-річного мешканця міста Люботин винним у збуті дитячої порнографії (ч. 3 ст. 301-1 КК України) та засудив його до восьми років позбавлення волі.