У харківському «Епіцентрі» загинули двоє та постраждали 24 людини (фото)

У будівельному гіпермаркеті «Епіцентр» у Салтівському районі Харкова загинуло двоє людей та зазнали поранень 24. Вогнем охоплені 10 тисяч кв. метрів площі торгівельного центру.

Про це Харків Times повідомили у Головному управлінні ДСНС Харківщини.

«Гасіння ускладнюється наявністю значної кількості легкозаймистих матеріалів та можливому подальшому розповсюдженню пожежі на розташовані поруч складські приміщення. Разом з тим постійно існує загроза повторних ворожих обстрілів. Працюємо. Рятуємо», – йдеться у повідомленні.

Як повідомив журналістам на місці трагедії начальник Головного управління Нацполіції області Володимир Тимошко, по гіпермаркету росіяни вдарили баражуючими боєприпасами УМПБ Д-30. Про остаточні цифри загиблих та поранених говорити ще зарано, оскількі йде ліквідація пожежі.

«У приміщення, де зараз йде гасіння, можуть знаходитись як працівники, так і відвідувачі», – сказав Тимошко.

Поліція вже розгорнула на місці трагедії ДНК-лабораторії, які можуть знадобитись для ідентифікації загиблих.

Як повідомив на місці начальник Харвської обласної прокуратури Олександр Фільчаков, наразі на зв’язок не виходять 11 співробітників «Епіцентру». Двоє загиблих – це також спіробітники гіпермаркету.

За його словами удари були завдані з території бєлгородської області рф.

Як повідомляв Харків Times, вже відомо про двох людей, які загинули внаслідок російського удару по будівельному гіпермаркет в спальному районі Харкова вдень сьогодні, 25 травня.

На території гіпермаркету могли знаходитись більше 200 людей.