Легіон «Свобода России», РДК та Сибірський батальйон анонсували масований удар по бєлгороду (фото)

Легіон «Свобода России», Російський добровольчий корпус та Сибірський батальйон попередили мешканців російського бєлгорода про «масований удар по військових об’єктах у місті бєлгород», який повинен ось-ось відбутися.

Про це Харків Times дізнався з «термінового попередження для мешканців бєлгорода», вміщеного на офіційному пабліку Легіона у Telegram.

«Протягом найближчої години буде завданий масований удар по військових об’єктах у місті Білгород. Закликаємо місцевих жителів негайно пройти у надійні укриття та не виходити на вулицю до закінчення атаки», – йдеться у попередженні.

Бєлгородцям також радять розповсюджувати це повідомлення серед земляків, аби «зберегти їхні життя».

Слід зазначити, що сьогодні в росії – перший день виборів їхнього президента, які відбуватимуться найближчі три дні. Зрозуміло, вибори безальтернативні, жоден з інших трьох кандидатів не має шансів. Як зазначає Російська служба BBC, «головною ціллю Кремля на цих виборах є висока явка у 70-80% виборців. Близько 80% повинні, за бажанням адміністрації президента, проголосувати за володимира путіна».

Здається, саме по явці виборців бєлгородської області й намагаються вдарити російські соратники України. З російських соцмереж та пабліків уже відомо про виборчі дільниці, які пустіють під час повітряних тривог та про влучання в одну з бєлгородських дільниць.

Легіон «Свобода России» також повідомив, що гуманітарним коридором, про який російські військові, що намагаються здолати путінізм зі зброєю в руках, оголосили 14 березня, за минулу ніч виїхали близько семи тисяч автівок з бєлгородської області рф та близько 600 – з курської.

«Про це стало відомо завдяки відомостям, наданим місцевими, опозиційно налаштованими до путінського режиму, правоохоронцями та силовиками», – зазначають в Легіоні.

Спустошені бєлгородські виборчі дільниці. Скриншот відео

Як повідомляв Харків Times, Легіон «Свобода России», Російський добровольчий корпус та Сибірський батальйон звернулися до губернаторів курської та бєлгородської областей росії Романа Старовойта й В’ячеслава Гладкова зі спільним зверненням, у якому вимагають негайно організувати евакуацію мирного населення з їхніх областей та не заважати такій евакуації.