У Харківській області встановлять 65 модульних укриттів

Приблизно 350 млн грн витратять на модульні укриття у Харківській області. 11 захисних споруд вже встановили, 65 об’єктів ще планують змонтувати.

Про це Харків Times повідомили у Харківській ОВА.

Укриття встановлюють біля багатоповерхівок, автовокзалів, ринків, торговельних центрів, ЦНАПів та в інших місцях скупчення людей.

“Вартість кожної споруди – 1,9 млн грн. На 70% проєкт фінансується з місцевих бюджетів, ще 30% – участь обласного бюджету в межах Програми територіальної оборони Харківської області на 2022-2023 роки.”, – розповіли у ХОВА.

Захисні об’єкти розмістять в Ізюмській, Барвінківській, Борівській, Оскільській, Савинській, Донецькій громадах Ізюмського району та Золочівській громаді Богодухівського району.

Також їх облаштують в Куп’янському районі: Великобурлуцькій, Куп’янській, Вільхуватській, Кіндрашівській, Шевченківській громадах. Окрім того, у межах Програми забезпечать захисними спорудами Чугуївську, Старосалтівську, Чкаловську, Вовчанську громади Чугуївського району. Ще 5 громад Харківського району потрапили до цього переліку: Дергачівська, Липецька, Малоданилівська, Роганська, Циркунівська.

Як повідомляв Харків Times, у Харкові змонтували 10 зупинок-укриттів. В кожному одночасно можуть сховатися біля 30 людей.