Харків’янин здобув «срібло» на чемпіонаті світу з греко-римської боротьби U23

Харківський спортсмен Михайло Вишнивецький виборов срібну медаль чемпіонату світу з греко-римської боротьби серед спортсменів до 23 років. Турнір відбувся 29 жовтня в Албанії.

Про це Харків Times повідомили в Харківській ОВА.

У ваговій категорії до 139 кг Михайло Вишнивецький успішно провів три поєдинки. У фіналі його суперником став Мухаммет Бакір з Туреччини, якому українець поступився з рахунком 3:5.

Для Михайла це вже друге «срібло» на чемпіонатах світу U23. Також в цьому році він став чемпіоном Європи в цій віковій категорії.

Ще один харківський борець греко-римського стилю Руслан Абдієв зупинився на чемпіонаті світу в кроці від медалі, посівши у ваговій категорії до 82 кг п’яте місце.

Як повідомляв Харків Times, Михайла Вишнивецького, срібного призера чемпіонату Європи 2021 року серед юніорів з греко-римської боротьби, нагороджено стипендією Президента України.