15-річна дівчинка постраждала через ДТП з пожежею на окружній у Харкові (фото, відео)

Сьогодні, 31 серпня, о 09:30 на окружній дорозі поблизу перехрестя вулиць Зубарєва та Грицевця зітнулися легковик ГАЗ та фура Mercedes, навантажена лікеро-горілчаною продукцією. Фура перекинулася та загорілася.

Про це Харків Times повідомили у Головному управлінні ДСНС області.

«До місця події направлено 3 оперативні пожежно-рятувальні підрозділи ДСНС. На час їх прибуття у фурі горіла кабіна, напівпричіп та тара, у яку був запакований вантаж. Площа пожежі склала біля 25 кв. м. Силами підрозділів ДСНС вогонь вдалось локалізувати о 09:41, а о 10:35 повністю ліквідувати», – йдеться у повідомленні.

Внаслідок аварії постраждали 15-річна пасажирка легковика та експедитор вантажівки.

Як повідомляв Харків Times, поліція розслідує обставини ДТП, яка сталася вчора, 30 серпня, близько 13:00 на вулиці Станційній у Новобаварському районі Харкова. Там загинув літній водій автівки, що потрапила до дренажного каналу та перевернулася.