Харківський режисер та дитячий педагог загинув на війні

Захищаючи Україну від російської навали загинув режисер з Харкова, викладач Дитячої школи мистецтв №6 Микита Калембет.

Про це Харків Times повідомили в адміністрації Шевченківського району міста Харкова.

“Колектив ДШМ №6, мистецька громадськість міста втратили професіонала високого ґатунку, актора, режисера, драматурга, педагога. Захопленість справою, щирість у стосунках, високі моральні якості, почуття обов’язку, – якості, за які його щиро поважали колеги та учні.”, – розповіли в адміністрації.

Діти – саме на них зосередив свою творчу діяльність Микита Калембет.

Своє викладацьке кредо він визначав так: «Вчитися разом із дітьми, відкривати для себе нові сторони театрального мистецтва, зокрема, й життя взагалі. Набирати досвіду, ділитися досвідом. Реалізувати творчий потенціал, розвиватися як педагог та театральний діяч. Втілювати цікаві та змістовні постановки з дітьми. Займатися творчістю та співтворчістю».

Микита Калембет – лауреат молодіжної літературної премії імені Влада Клена, лауреат та дипломант кількох десятків театральних, поетичних та бардівських конкурсів та фестивалів, у тому числі міжнародних. Учасник міжнародних театральних семінарів у Фінляндії, Латвії, Польщі.

У лавах Збройних Сил України Микита Калембет перебував з січня 2023 року, знаходився на першій лінії фронту.

Як повідомляв  Харків Times, харківський режисер, автор п’єс, керівник дитячого театру «Казка» Дмитро Кравець віддав життя за Україну у боях за Бахмут.