У Дергачах простилися з воїном 92 ОМБр Олександром Тєлєпнєвим

25 березня у Дергачівській громаді простилися з загиблим Олександром Тєлєпнєвим, старшим солдатом 92-ї окремої механізованої бригади. Герой віддав життя за Україну 17 березня у боях на Сватівському напрямку поблизу селища Новоселівське.

Про це Харків Times довідався з повідомлення очільника Дергачівської міської військової адміністрації Вячеслава Задоренка.

“У квітні минулого року Олександр Тєлєпнєв вступив до лав ЗСУ. Ставши на захист Української держави, боєць проявляв стійкість та мужність у боях з агресором”, – розповів Вячеслав Задоренко.

Олександр народився у 1973-му році у Харкові. В 1982-му він разом з родиною переїхав до Дергачів, закінчив тут школу, потім вступив до автодорожнього технікуму, а у 2002-му році закінчив Харківський національний університет внутрішніх справ.

Героя з почестями поховали в Дергачах на Піщанському кладовищі.

У Олександра Тєлєпнєва залишився 17-річний син Арсеній та 70-річна мати Валентина Іванівна.

Як повідомляв Харків Times17 березня у Дергачівській громаді Харківської області простилися з Євгеном Толстопятовим, солдатом 184-го навчального центру Сухопутних військ Збройних Сил України, який загинув у боях на Бахмутському напрямку.