Тролейбус №7 тимчасово змінить маршрут, тролейбус №46 – не курсуватиме

Фото: Харківська міська рада

У середу, 30 листопада, буде змінено рух двух тролейбусів, маршрут яких пролягає теріторією Індустріального району Харкова.

Про це Харків Times повідомили у прес-службі Харківської міської ради із посиланням на Департамент інфраструктури.

Рух тролейбусів на вузлі пр. Героїв Харкова – вул. Роганська по пр. Героїв Харкова, на ділянці від вул. 12 Квітня до вул. Плиткової, та вул. Плитковій, від пр. Героїв Харкова до розворотного кола «Східне», буде заборонено з 11:00 до 13:00 30 листопада.

“Виняток становитимуть тролейбуси з великим запасом автономного ходу. Тимчасова заборона руху тролейбусів пов’язана з аварійним ремонтом контактної мережі”, – йдеться в повідомленні.

У цей час тролейбус №7 курсуватиме так:

– ст. м. «Армійська» – пр. Героїв Харкова – бул. Богдана Хмельницького – пр. Олександрівський – пр. Індустріальний – пр. Героїв Харкова – розворотне коло «12 Квітня» – вул. 12 Квітня – пр. Олександрівський – бул. Богдана Хмельницького – вул. Танкопія – вул. Ощепкова – ст. м. «Армійська»;

Тролейбус №46 – не курсуватиме.

Як повідомляв Харків Times, на період відключення електроенергії у місті Харкові розробили 34 тимчасові автобусні маршрути, які вводитимуться під час припинення роботи наземного електротранспорту та метрополітену.