Поліція почала розслідувати масову загибель риби у Харкові

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом масової загибелі риби у Харкові.

Про це Харків Times дізнався з повідомлення прес-служби поліції поліції Харківської області.

Повідомлення про те, що у водоймищі по в’їзду Станційному чоловік виявив багато померлої риби, надійшло до поліції 15 серпня близько 17:45. На місце події виїхали працівники слідчо-оперативної групи Новобаварського відділу поліції, ДСНС, представники екологічної служби.

Поліцейські виявили, що мор риби за попередніми даними має природний характер, так як рівень води в водоймі складає близько 50 см. Це відбулось у зв’язку з тим, що вода з річки не переходить через греблю, тому це призвело до її застою. Підвищена температура повітря та навколишнього середовища протягом останніх днів також створила певні умови для виникнення вказаного явища. Попередньо, забруднення будь-якими речовинами не встановлено.

“І тим не менш, представники екологічної служби зробили забір води з водоймища на предмет виявлення факту забруднення”, – йдеться у повідомленні.

Слідчим Новобаварського відділу поліції відкрито кримінальне провадження за ч. 2 ст. 242 Кримінального кодексу (порушення правил охорони вод). Санкція статті передбачає до п’яти років позбавлення волі.