Харків’яни оскаржили в суді рішення виконкому про підвіщення вартості проїзду (відео)

Сьогодні, 15 лютого, представники Харківського антикорупційного центру Дмитро Булах та Ігор Черняк звернулися до суду з позовами про визнення недійсними рішень про підвіщення вартості проїзду в міському електротранспорті. Про це повідомив голова правління ХАЦ Дмитро Булах у Facebook.

“Поки не буде покращено сервіс і не виведені всі доходи від реклами в білу ні про яке підвищення вартості проїзду і мови бути не може. Не треба перекладати проблеми поганого керівництва на кишені харків’ян”, – написав антикорупціонер.

Iгор Черняк додав, що подано два позови. Перший оскаржує рішення про встановлення тарифу в розмірі 8 грн за одну поїздку в метро (раніше було 5 грн). Другий –  вимагає відмінити рішення про встановлення тарифу в розмірі 6 грн за одну поїздку в трамваях та тролейбусах (раніше було 4 грн). Обидва позови розглянуть в Харківському окружному адміністративному суді.

Як повідомляв Харків Times, 6 лютого виконавчий комітет Харківської міськради підвищив тариф на послугу з перевезення пасажирів метрополітеном до 8 гривень, в тролейбусах і трамваях до 6 гривень. Нові тарифи вступають в силу з 7 лютого.

Діяли до цього рішення тарифи протрималися менше року. Минулого разу міськвиконком підвищив вартість проїзду з 29 квітня 2018 року: в метро – на 25%, або на 1 гривню до 5 гривень, і в міських трамваях і тролейбусах – на 33%, або на 1 гривню до 4 гривень. Перед цим тарифи на проїзд в міському електротранспорті Харкова підвищували в березні 2017 року.